Головні призи числових лотерей «ТІП» і «ТОП», 200 та 500 тисяч гривень відповідно, виграють часто. В цьому немає нічого дивного, тому що розіграші тиражів обох лотерей проходять щодня: вдень — «ТІП», у вечері — «ТОП». Що й підтверджують результати тиражів. Так, 3 липня 2016 року в тиражі № 994 лотереї «ТІП» виграно чергові 200 000 гривень.

Цього разу пощастило гравцю з міста Хмельницького.

Дякуємо за можливість поспілкуватися, пане Сергію. Хочемо Вас розпитати про радісну подію. Як все сталося, чи вперше виграли такі великі гроші?

— Насамперед, я повинен сказати, що почав грати в лотереї завдяки батькові — завзятому гравцеві. Його лотерейний стаж обчислюється десятиріччями! Маючи перед очима такий приклад, я, звичайно, не міг не зацікавитися лотереями.

Є гравці — однолюби, вони обирають для себе якусь одну лотерею та грають лише в неї. А є гравці, які випробовують усі лотереї підряд. До якої категорії належите Ви?

— Абсолютно точно — до другої. Я граю і в «Лото-Забава», і в «МЕГАЛОТ», і в миттєві лотереї, так мені цікавіше.

200 тисяч гривень у лотерею «ТІП» — це Ваш найбільший виграш?

— Безумовно! До цього були й 500, і 1000, інши призи але нинішній успіх вражає!

Де Ви зробили щасливу ставку і як багато витратили грошей?

— Не повірите — цього разу я купив лише один білет лотереї «ТІП», сплативши всього 2 гривні. Зайшов у знайомий «ЛОТО маркет», що на вулиці Примакова, 25, де я частий гість, і замовив продавцю мінімальну ставку.

Це, мабуть, завжди трапляється ось так просто: людина купує білетик… і виграє мільйони!

— Ну, мільйон я поки що не виграв, але сподіваюся, що моя головна лотерейна перемога попереду.

Серйозно, чи жартуєте?

— Жартувати я люблю — колись грав у команді КВК. А про майбутній виграш кажу серйозно, тому що дуже хочу виграти джек-пот «МЕГАЛОТ» чи «Лото-Забава». І сподіваюся на успіх!

Побажаємо удачі пану Сергію й зауважимо, що він вже виявився неабияким щасливчиком, вигравши в лотерею «ТІП» 200 000 гривень.