8 квітня 2017 року в тиражі № 1273 лотереї «ТОП» було виграно головний приз — 500 000 гривень.

Це вже 125й головний приз лотерей «ТІП» і «ТОП», виграний за час їх проведення. І перший для лотереї «ТОП» у 2017 році (в лотереї «ТІП» 200 тисяч гривень виграли 22 січня).

Зазначимо, що лідируючі позиції з кількості переможців у лотереї «ТОП» посідають Дніпропетровська та Одеська області — 10 та 6 щасливчиків-власників головних призів відповідно. Третє місце, з 5-ма щасливчиками до останнього часу було у Вінницької області. Але 8 квітня її наздогнала Запорізька область, адже саме тут був при-

дбаний лотерейний білет, який виграв півмільйона гривень. Нашому кореспонденту вдалося зв’язатися телефоном зі щасливчиком лотереї «ТОП», студентом, паном Ростиславом, і той не відмовив у інтерв’ю для лотерейного видання, розповівши історію свого виграшу.

Пане Ростиславе, як сталося це лотерейне диво?

— Начебто просто й буденно: перевірив результати тиражу в Інтернеті, на сторінці лотерейного оператора, й дізнався про свою удачу. Втім, у цього виграшу велика передісторія.

Ось це вже цікаво.

— Мені 23 роки, а з лотереями я знайомий більше 15 років.

Батьки?

— Так, точніше батько —давній шанувальник «Лото-Забава». Він грав, дивився телерозіграші, а я був поруч, і мені

також було цікаво. Згодом я й сам став гравцем у лотереї. Про що ані трішечки не шкодую.

Звичайно, після такого виграшу!

— Я й до цього вважав, що лотерейна гра — це чудова розвага, цікаве хобі. А великий виграш тільки додав драйву та підтвердив, що мрії можуть збуватися.

Тож, мрії про великий виграш Вас відвідували?

— Як і всіх, хто купує лотерейні білети. І вирили, і не вірили, що одного щасливого дня… До речі, я маю сказати, що ми з батьком і раніше вигравали. Не так багато, десь до тисячі гривень, але доволі часто.

У які лотереї?

— У «ТОП». Справа в тому, що кілька років тому ми з батьком вирішили зосередитися саме на цій грі?

Чому?

— Це із щоденними розіграшами — раз. Головний приз дуже привабливий, півмільйона — це два. При цьому невелика вартість білета — усього 5 гривень. Ми купуємо білети 3–4 рази на тиждень, загалом витрачаємо до 70 гривень. Враховуючи виграші, майже ніколи не залишаємося в накладі.

Після виграшу головного призу — точно!

— Коли я дізнався, що наш білет виграв 500 тисяч, то відразу не повірив. Ми з батьком декілька разів перевіряли один одного. Все ж таки це дуже дивне відчуття, коли стаєш головним переможцем. Бажаю кожному гравцю випробувати його на власному досвіді.

Ви мріяли виграти, це сталося, що тепер?

— А тепер треба гарненько подумати. Ось і думаємо. Є квартирні плани, є плани на одруження, на мандрівки…

Життя стає цікавішим!

А можливостей все більше. З чим ми вас і вітаємо!

— Дякую. І бажаю читачам лотерейного видання вдалої гри в лотереї!